Kokybė

Metalisto kokybės politika

Metalisto kokybės politika strategiškai orientuota į klientų poreikių ir lūkesčių patenkinimą, o veikla organizuojama taip, kad produkcijos kokybė atitiktų aukščiausius tarptautinius standartus.

Todėl gamyboje naudojame tik patikrintas žaliavas bei priedus iš Europoje ir pasaulyje pripažintų tiekėjų, nuolat keliame įmonės specialistų kvalifikaciją, peržiūrime ir nuolat tobuliname procesus, ieškome naujų racionalesnių gamybos resursų panaudojimo būdų. Įmonėje kokybė stebima nuo žaliavų gavimo iki paskutinės gamybos stadijos, o gamybą organizuojame ir atliekas tvarkome laikantis griežčiausių aplinkosaugos reikalavimų.

Musu sertifikatai

Kokybės kontrolei skiriame ypatingą dėmesį. Į kokybės valdymo procesą siekiame įtraukti visų lygių darbuotojus. Atliekant techninius matavimus gamyboje, naudojamos kalibruotos geometrinių, fizikinių ir cheminių dydžių matavimo priemonės, kurios įmonėje yra nuolat tikrinamos ir atnaujinamos. Gamyboje suvirinimo darbų priežiūrą atlieka testuoti darbuotojai turintis IWE ir VT2 sertifikatus. Suvirintojai sertifikuoti pagal EN ISO 9606-1 (WPQ) standartą. Suvirinimas sertifikuotas pagal pagrindinius standartus: EN ISO 1090-2 EXC3 ir EN ISO 3834-2. Siūlių aprašai sertifikuoti pagal EN ISO 15614-1 (WPS) standartą.

Atliekant tyrimus

Atliekant specifinius cheminius, fizikinius tyrimus (magnetinį, (MT), ultragarso (UT), penetrantų (PT) testus), bendradarbiaujame su nepriklausomomis mokslinių tyrimų laboratorijomis ir institutais. Nuolat palaikome ryšį ir konsultuojamės su vietos mokslo įstaigomis.

  • MT Magnetiniai tyrimai
  • UT Ultragarso tyrimai
  • PT Penetrantų testai
Gamybos kontrolės

Metalisto gaminamoms medinių konstrukcijų erdvinėms tvirtinimo detalėms yra suteikti EC Gamybos Kontrolės Sertifikatai (pagal Europos techninio liudijimo ETA reikalavimus), leidžiantys gaminius ženklinti CE ženklu

Susisiekite su mumis