Mūsų veikla

Metalistas yra viena seniausių, sėkmingai veikianti metalo apdirbimo įmonių grupė. Savo produkciją tiekiame į Daniją, Švediją, Suomiją, Vokietiją, Norvegiją, Italiją, Rumuniją, Katarą, Malaiziją, Hondūrą, Pietų Korėją ir dar į 10 Europos bei pasaulio šalių. Pagrindinė gamybinė bazė įsikūrusi Panevėžyje, užimančiame strateginę geografinę padėtį Via Baltica ir Rail Baltica transporto mazge tarp Vilniaus ir Rygos.

Įmonė savo veiklą pradėjo 1960 metais, kaip spynų ir furnitūros gamintoja. Dabar išaugusi iki šiuolaikinės įmonių grupės, ji orientuojasi į tris pagrindines metalo apdirbimo veiklas – inžinerinę metalo kontraktinę gamybą, tvirtinimo detalių ir šalto štampavimo gaminių gamybą bei mechaninio apdirbimo paslaugų teikimą. 100 proc. privataus kapitalo įmonėje dirba virš 150 darbuotojų.

Mūsų prisistatymo video galite rasti: https://www.youtube.com/watch?v=bv3npsdHJiE 

Mūsų strategija

Metalisto veiklos strategija paremta mūsų kertinėmis stiprybėmis – ilgametėmis metalo apdirbimo tradicijomis, kokybe, kompetetinga komanda ir patogia regiono geografine padėtimi. Mes siekiame subalansuotos plėtros, išlaikant savo pagrindinę specializaciją metalo lakšto apdirbime.

Apie mus

Kokybiškų produktų gamyba

Kokybiškų produktų gamybos ir aukščiausio lygio paslaugų teikimo privalumus vertina mūsų klientai. Metalistui jie patiki sudėtingiausius projektus globaliose laivybos, energetikos, medienos, popieriaus ir mašinų pramonės tiekimo grandinėse.

Apie mus
Mūsų vertybės Įmonė tiek savo kasdienėje veikloje, tiek įgyvendindama strateginius tikslus, vadovaujasi šiomis vertybėmis:
Darbas užsakovui Mes visada siekiame orientuotis į individualius užsakovų poreikius, per savo sukauptą know-how pasiūlant papildomą pridėtinę vertę kuriančius sprendimus. Užtikrindami kokybę projektuose, siekiame su savo užsakovu užmegzti ilgalaikę partnerystę.
Tvarumas Mūsų veikla paremta holistiniu požiūriu į aplinką bei visų suinteresuotų asmenų ilgalaikę grąžą.
Pagarba Mūsų darbe nėra nereikšmingų dalykų ir smulkmenų. Įmonė yra socialiai atsakinga, rūpinasi aplinka ir visuomenės gerove.
Tobulėjimas Įmonė nuolat efektyvina veiklos procesus ir yra atvira naujovėms. Daug dėmesio skiriame nuolatiniam tobulėjimui, kad darbuotojai galėtų geriausiai save realizuoti . Skatiname ir vertiname atsakomybę, iniciatyvumą ir komandinį darbą siekiant bendrų tikslų.
Atsakingumas Rūpinamės darbuotojų poreikiais ir siekiame lygiavertės partnerystės. Augindami ilgalaikį klientų ir partnerių pasitikėjimą, kuriame vertę akcininkui ir darbuotojui.

Mūsų darbuotojai

Esame tobulėjanti organizacija. Metaliste subūrėme išsilavinusių, patyrusių, kompetentingų ir turinčių išskirtinių įgūdžių darbuotojų komandą. Mūsų žmonės yra raktas į mūsų sėkmę. Siekiame pritraukti, ugdyti bei išlaikyti įvairių kompetencijų talentus, sukuriant darbuotojams palankią, į nuolatinį augimą orientuotą darbo aplinką.

 

Apie mus

Įmonėje įkurta „Metalisto akademija“, kurioje atnaujinti savo žinias ir kelti kvalifikaciją gali visi įmonės darbuotojai.

Išskirtinį dėmesį skiriame darbuotojų saugai ir sveikatai. Siekiame produktyvaus darbo bei poilsio balanso. Pasitikėjimu grįsta ir atvira aplinka, bendradarbiavimas ir pagarba vieni kitiems padeda mums siekti užsibrėžtų tikslų.

Apie mus

Valdymo struktūra

Valdymo struktūros PDF

Mūsų istorija

1960

Įkurtas spynų, vyrių ir apkaustų gamybinis susivienijimas „Metalistas“.

Mūsų istorija

1970

Įmonėje išplėsti šalto štampavimo, spynų komponentų lydimo gamybiniai padaliniai, įmonėje veikia galvanikos cechas.

Mūsų istorija

1983

Atidarytas naujas papildomas galvanikos cechas. Naujų pajėgumų dėka „Metalistas“ tampa didžiausia galvanikos įmone Baltijos šalyse.

Mūsų istorija

1990

Įmonėje dirba 1.250 darbuotojų, o gamybiniai bei sandėliavimo plotai išplėsti iki 24.000 kv. m.

Mūsų istorija

1994

Lietuvai pasitraukus iš sovietinio bloko, įmonė praranda turėtas tradicines rinkas, todėl sunkumų patirianti valstybinė įmonė išskaidoma, įkuriant dukterines bendroves.

Mūsų istorija

1999

Savo veiklos nišų ieškanti valstybinė įmonė pertvarkoma į AB „Metalistas“. Įmonė ruošiama privatizavimui.

Mūsų istorija

2001

AB “Metalistas”, kurioje tuo metu dirbo 38 darbuotojai, įsigyja UAB “Raginėnai” – lyderiaujanti Panevėžio mieste įrankių ir kitų prekių profesionalams tiekėja. Po reorganizacijos savo veiklą vykdo viena įmonė – UAB „Raginėnai“.

Mūsų istorija

2005

Įmonėje dirba 220 darbuotojų, atnaujinama ne tik šalto štampavimo veikla, bet ir suvirinimo paslaugos baldų pramonei. Apyvarta siekia beveik 3,5 mln. eurų.

Mūsų istorija

2005

UAB “Raginėnai“ įsigyja UAB „Panevėžio Metalistas“, kurią specialiai įsigijimui įkūrė 5 privatūs Lietuvos investuotojai. Įmonė didelį dėmesį skiria pardavimų plėtrai bei suvirinimo subrangai.

Mūsų istorija

2006

Įmonei sugrąžinamas istorinis pavadinimas “Metalistas LT”. Įmonėje dirba 190 darbuotojų.

Mūsų istorija

2007

“Metalistas LT” sėkmingai įdiegti IS0 9001 kokybės ir ISO 14001 aplinkos apsaugos standartai. Įmonė tampa sertifikuota Rolls-Royce Diesel Power verslo komponentų gamintoja, jai gamybą patiki pasauliniai inžinerijos lyderiai Metso, Raumaster ir kt., o įmonės gaminamos tvirtinimo detalės tiekiamos į visus didžiausius Baltijos valstybių prekybos centrus.

Mūsų istorija

2008

Siekiant atskirti gamybines ir prekybines veiklas, įkuriama dukterinė įmonė UAB „Raginėnų prekyba“, siūlanti įrankius ir tvirtinimo detales profesionalams. Dukterinėje įmonėje pirmaisiais metais dirba 15 darbuotojų.

Mūsų istorija

2010

Įmonė su partneriais švenčia savo veiklos 50 metų jubiliejų.

Jubiliejiniais metais „Metalistas LT“ tampa sertifikuotu MAN koncerno dyzelinių komponentų gamintoju. Įmonės kokybės ir gamybos valdymo procesai įvertinti aukščiausiu ženklu – 100 balų iš 100 galimų.

Mūsų istorija

2014

Investicijos į gamybinę įrangą ir patalpų renovaciją su ES struktūrine parama per 5 metus pasiekė 2 mln. eurų. Įmonė savo štampuotą produkciją pradeda tiekti į didžiausius Skandinavijos prekybos centrus. „Metalistas LT“ dirba 170 darbuotojų.

Mūsų istorija

2015

„Metalistas LT“ toliau sparčiai auga, joje pradeda veikti „Metalisto Akademija“ – nuolatinio mokymosi ir kvalifikacijos kėlimo institutas įmonės darbuotojams.

Mūsų istorija

2016

“Metalistas LT” valdančioje „Metalistas Group“ suformuojama ir pradeda veikti bendrovės valdyba. Įmonės pardavimai per 3 metus padvigubėjo ir pasiekė beveik 7 mln. eurų.

Mūsų istorija

2020

“Metalistas LT” mini savo veiklos 60 metų jubiliejų.

Socialinė atsakomybė

Integruoti įmonių biuras Vilniuje ir gamybinė bazė Panevėžyje, bendri renginiai bei ilgametės tradicijos užtikrina sklandų bendradarbiavimą ir palankų mikroklimatą kolektyve.

Metalistas nuolat remia įvairius miesto švietimo, kultūros renginius ir visuomenės sveikatos iniciatyvas. Įsteigtos mokslo stipendijos pažangiausių mokslo tyrimų autoriams.

Apie mus

Mūsų partneriai

Metalistu pasitiki globalūs inžinerijos, mašinų, laivų ir statybų pramonės ir prekybos lyderiai. Ilgametė partnerystė bei bendradarbiavimas įmonę sieja ir su vietos savivaldos, Lietuvos aukštojo ir profesinio mokymo institucijomis, tyrimų centrais.

Įmonė yra aktyvi Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK), Lietuvos inžinerinės pramonės (LINPRA), Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos (PKPA) narė.

Apie mus
Naujienos
Išrinkti atviro idėjų konkurso „M. A. Šliogerio atminimo skveras“ nugalėtojai

2023-03-16 įvyko Metalistas property UAB skelbto atviro idėjų konkurso „M. A. Šliogerio atminimo skveras“ vertinimo komisijos posėdis. Komisija, susipažinusi su visais pateiktais projektais ir juos įvertinusi, išrinko konkurso prizinių vietų nugalėtojus, kuriais tapo:

I vieta – konkursinis darbas ITAKĖ. Projekto autorius – Vladas Balsys.

II vieta – konkursinis darbas FILOS. Projekto autoriai – Lietuvos ir Suomijos UAB „ARCHITEKTŪROS LINIJA“, Gintaras Čaikauskas, Tadas Gutauskas, Adriana Meilūnaitė.

III vieta – konkursinis darbas LAPAI. Projekto autoriai – Giedrius Bujokas, Augustė Bujokaitė.

Dėkojame visiems dalyviams bei sveikiname nugalėtojus!

Atviro idėjų konkurso „M. A. Šliogerio atminimo skveras“ informacija

2023-02-28 baigėsi Metalistas property UAB paskelbo atviro idėjų konkurso „M. A. Šliogerio atminimo skveras“ idėjų pateikimo terminas. Savo idėjas pateikė 9 dalyviai.

2023-03-16 vyks pateiktų idėjų vertinimo komisijos posėdis. Apie vertinimo komisijos priimtus sprendimus konkurso dalyviai bus informuoti konkurso taisyklių nustatyta tvarka.

Visos naujienos

Sutinku su privatumo politika ir slapukais

Metalistas.lt

Metalistas puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat, galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.Daugiau informacijos rasite Privatumo politikos puslapyje.