UAB „Metalistas LT“ įgyvendina dalinai Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą

UAB „Metalistas LT“ yra metalo apdirbimo įmonė, kurios veikla grindžiama aukščiausiais tarptautiniais kokybės vadybos ir aplinkos apsaugos standartais.

UAB „Metalistas LT“, siekdama padidinti įmonės elektros energijos gamybos apimtis ir sumažinti elektros energijos sąnaudas, pradėjo įgyvendinti iš dalies ES finansuojamą projektą „AEI naudojančių energijos gamybos pajėgumų įrengimas“ Nr. S-04.2.1-LVPA-K-836-01-0021 (toliau – projektas). Projekto įgyvendinimo metu ant įmonės gamybinių patalpų stogų bus įrenginėjama saulės energijos jėgainė, kurios dėka bendrovė sumažins anglies dvideginio išmetimą į aplinką ir generuos „švarią“ elektros energiją įmonės poreikiams patenkinti. Taip pat, saulės energijos jėgainės įrengimas bendrovei sudarys prielaidas įmonės veiklos apimčių augimui, pelningumo didinimui ir papildomoms investicijoms į įmonės plėtrą.

Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ Nr. 04.2.1-LVPA-K-836 priemonę „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“.

Bendra Projekto vertė siekia 196 657,00 eurų, iš kurių 101 900,30 eurų sudaro ES fondų lėšos, o 94 756,70 eurų – įmonės nuosavas indėlis. Projekto veiklos pradėtos įgyvendinti 2017 m. birželio mėn. 14 d. ir bus užbaigtos 2020 m. birželio mėn. 14 d.

Naujienos
Bendra informacija

Informuojame, kad po sėkmingų 2020 metų, vykdant suplanuotą strateginę UAB „Metalistas LT“ (toliau – Bendrovė) reorganizaciją, pradėtas Bendrovės veiklų atskyrimas.

Skaityti toliau

Visos naujienos

Sutinku su privatumo politika ir slapukais

Metalistas.lt

Metalistas puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat, galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.Daugiau informacijos rasite Privatumo politikos puslapyje.