Bendra informacija

Informuojame, kad po sėkmingų 2020 metų, vykdant suplanuotą strateginę UAB „Metalistas LT“ (toliau – Bendrovė) reorganizaciją, pradėtas Bendrovės veiklų atskyrimas.

Informuojame, kad po sėkmingų ir pelningų 2020 metų, vykdant suplanuotą strateginę UAB „Metalistas LT“ (toliau – Bendrovė) reorganizaciją, pradėtas Bendrovės veiklų atskyrimas. Reorganizacijos tikslas – specializacija bei plėtra. Po Bendrovės pertvarkos, Bendrovė tęs vykdomą metalo apdirbimo veiklą nauju pavadinimu METALISTAS LT UAB, o proporcingos atskirto Bendrovės turto, nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų dalies pagrindu bus sukurta nauja tos pačios teisinės formos bendrovė pavadinimu Metalistas property UAB. Ji teiks nekilnojamojo turto valdymo ir nuomos paslaugas „Metalistas Group“ UAB įmonių grupės įmonėms bei išorės klientams.

Pažymime, kad atskyrimo procesas neturės jokios įtakos Bendrovės įsipareigojimų vykdymui.

Dėl platesnės informacijos prašome kreiptis į UAB „Metalistas LT“ Jums priskirtą atsakingą asmenį arba „Metalistas Group“ UAB teisininkę Agnė Matuzevičienę,    tel.: +370 671 86979

Naujienos
UAB „Metalistas LT“ įgyvendina dalinai Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą

UAB „Metalistas LT“ yra metalo apdirbimo įmonė, kurios veikla grindžiama aukščiausiais tarptautiniais kokybės vadybos ir aplinkos apsaugos standartais.

Skaityti toliau

Visos naujienos

Sutinku su privatumo politika ir slapukais

Metalistas.lt

Metalistas puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat, galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.Daugiau informacijos rasite Privatumo politikos puslapyje.