UAB "Metalistas LT" kokybės politika koncentruota į klientų reikmių ir lūkesčių patenkinimą, o veikla organizuojama taip, kad produkcijos kokybė atitiktų aukščiausius tarptautinius standartus. Tuo tikslu  gamyboje naudojamos tik patikrintos žaliavos bei priedai iš Europoje ir pasaulyje pripažintų tiekėjų, nuolat keliama įmonės specialistų kvalifikacija, peržiūrimi ir nuolat tobulinami procesai, ieškoma naujų racionalesnių gamybos resursų panaudojimo būdų. Įmonėje kokybė sekama nuo žaliavų gavimo iki paskutinės gamybos  stadijos, o gamyba organizuojama ir atliekos tvarkomos laikantis griežčiausių aplinkosaugos reikalavimų.

gamybos kontrolės sertifikatas
inspecta sertifikatas
inspecta sertifikatas
inspecta sertifikatas

Kokybės kontrolei skiriamas ypatingas dėmesys. Į kokybės valdymo procesą siekiama įtraukti visų lygių darbuotojus. Atliekant techninius matavimus gamyboje naudojamos kalibruotos geometrinių, fizikinių ir cheminių dydžių matavimo priemonės, kurios įmonėje yra nuolat tikrinamos ir atnaujinamos.

Atliekant specifinius cheminius, fizikinius tyrimus bendradarbiaujama su nepriklausomomis mokslinių tyrimų laboratorijomis ir institutais. Nuolat palaikomas ryšys ir konsultuojamasi su vietos mokslo įstaigomis.

Įvertinus visos gamybos kontrolės sistemą, aprašytą Europos techniniame liudijime ETA, Metalisto gaminamoms medinių konstrukcijų erdvinėms tvirtinimo detalėms yra suteikti EC Gamybos Kontrolės Sertifikatai, leidžiantys gaminius ženklinti CE ženklu.

gamybos kontrolės sertifikatas
gamybos kontrolės sertifikatas
gamybos kontrolės sertifikatas
man sertifikatas