UAB „METALISTAS LT” – nuolat auganti bendrovė, kurioje yra suburtas puikus specialistų kolektyvas. Šiuo metu įmonėje dirba 140 įvairiausių profesijų darbuotojų.

Savo darbuotojams mes stengiamės sudaryti sąlygas nuolat augti ir tobulėti, užtikriname savirealizacijos galimybes bei gerbiame kiekvieno nuomonę ir idėjas.
Jei Jūs ieškote darbo gamybinėje įmonėje, esate ambicingas, reiklus sau ir kitiems, pasirengęs padėti įmonei, siekti užsibrėžtų tikslų, vadinasi, esate būtent tas, kurio mums reikia.
Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo bei motyvacinio laiško šiuo el. pašto adresu: personalas@metalistas.lt arba skambučio tel. +370 686 56387

Šiuo metu mes ieškome:

Suvirintojo;
Šaltkalvio-remontininko.

Jei Jus dominančio pasiūlymo neradote arba šiuo metu pasiūlymų nėra, vis vien galite mums siųsti savo gyvenimo aprašymą. Mes įtrauksime Jūsų CV į savo duomenų bazę.

  Patvirtinu, kad esu informuotas, kad UAB „Metalistas LT“ mano asmens duomenis, pateiktus šioje kandidato anketoje, tvarkys UAB „Metalistas LT“ Privatumo politikoje (Privatumo politika), skelbtoje adresu https://metalistas.lt/privatumo-politika/, nurodytais tikslais. Patvirtinu, kad esu susipažinęs su Privatumo politika, suprantu, kad klausimais, susijusiais su asmens duomenų tvarkymu, taip pat norėdamas įgyvendinti savo kaip duomenų subjekto teises, galiu kreiptis telefonu +370 614 99167, elektroniniu paštu info@metalistas.lt, laikydamasis nustatytos tvarkos.

  Sutinku, kad mano asmens duomenys būtų saugomi ir tvarkomi UAB „Metalistas LT“ kandidatų duomenų bazėje būsimoms atrankoms  1 metų terminą mano kandidatūros vertinimo ir pasiūlymų į darbo/ praktikos vietas UAB „Metalistas LT“ teikimo tikslu.